Glavni sudija: Bojan Cicvarić
Prvi pomoćni: Slobodan Pavlović
Drugi pomoćni: Dušan Jakovljević
Četvrti sudija: Lazar Tripković
Strelci:Lukić u 3, Gligorijević u 15 i 39, i Varga u 73 minutu za Teleoptik, a Lepojević u 90 za Slogu.

Teleoptik: Kljajić, Minić, Milovanović, Golubović, Georgijević (od 58 Varga), Dobrijević, Pantelić (od 75 Sajičić), Bogosavac, Lukić (od.46 Đuričić), Grbović, Ivković.

Sloga: Milinović, Banda, Stević, Punoševac, Radovanović (od 24 Karanfilovski), Čukić, Marković (od 52 Dojčinović), Lepojević, Stojanović (od 63 Stanković), Apija, Krstić.

Drugo gostovaje za redom na kojem su fudbaleri Sloge u prvih 15 minuta primili dva gola i mogli još dva. Potpuno je neverovatno opisati šta se dešava sa četom Nenada Vanića na gostovanjima ovog proleća. Sloga je u Zemunelo otišla bez standardnog Planića koji se poverdio u meču protiv Sinđelića. Igrači Teleoptika su od početka krenuli agresivno i već u prvom minutu su mogli da dođu do prednosti ali je Georgijević šutirao pored gola. U trećem minutu Lukić pogađa mrežu, krenula je akcija, Mirko Radovanović nije na vreme izašao tako da nije bilo ofsajda, sam na Milinovića je izašao Georgijević, šutirao ovaj dobro odbranio ali na odbijenu loptu je natrčao Lukić i sa šesnajsterca pogodio praznu mrežu za 1:0. Nastavio je Teleoptik sa dobrom igrom, odbrana Sloge je bila potpuno indisponirana tako da je u 15 minutu već bilo 2:0 posle školske akcije mladih igrača Teleoptika. Strelac je posle dva promašaja bio Georgijević. Isti igrač je u 39. minutu uzeo loptu sam na centru igrališa, prošao pored Kranfilovskog i nesmetano matirao Milinovića za 3:0.
Drugo poluvreme je donelo nešto angažovaniju igru Sloge, u 55. minutu dobro je po desnoj strani prošao Stojanović, šutirao je iskosa ali je pogodio prečku. Imala je Sloga u tim trenutcima i blagu terensku inicijativu ali nije upela ništa konkretno da učini. U 73. minutu posle neuspele ofsajd zamke Varga je ostao sam ispred Milinovića i postigao gol za ubedljivih 4:0. Počasni gola za Slogu postigao je Goran Lepojević posle sjajnog dugog pasa kapitena Stevića, Lepojević je rutinski postavio konačnih 4:1 za Teleoptik.

Novinar: Ivan Piksi Jovanović