26/04/2014
Sloga - Sinđelić 2:0 KRAJ
Na pobedu protiv Sinđe

Kraj utakmice, pobeda Sloge 2:0.

87. minut GGGGGGOOOOOLLLLLL opet je ceo posao odradio najbolji igrač na terenu Melvin Banda, vratio povratnu na koju je natrčao Goran Lepojević i savladao danas dobrog Bubonju. 2:0 za Slogu.

85. minut dve stopostotne šanse za Slogu u jedno napadu, prvo je Lepojević šutirao, a bukvalno sa linije izbacio igrač Sinđelića, ta lopta je stigla do Melvina koji je ponovo proigrao Apiju, a ovaj šutirao pravo u Bubonju.

80. minut izmena kod Sinđelića, umesto Milenkovića u igri je Misimović.

73. minut treća izmena kod Sloge umesto Krstića u igri je Miloš Stanković.

70. minut utakmice, posle kornera sa desne strane, glavom je šutirao igrač Sinđelića Krčmarević, a lopta otišla tik iznad prečke.

68. minut utakmice, sjajn prodor Melvina po desnoj strani, odlična povratna za Čukića koji šutira ali Bubonja krajnjim naporom uspeva da spase gol.

61. minut dobar napad Sloge, kombinovali su Apija i Melvin, Melvin odlično proigrao Apiju koji je izašao sam ispred Bubonje, nije najbolje primio loptu i Bubonja uspeo da spreči pogodak.

58. minut dobar napad Sinđelića, lopta je stigla do Lazovića koji je sa 20 metara šutirao preko gola.

56. minut utakmice druga izmena kod Sloge, umesto Đorđevića u igri je Apija.

Počelo je drugo poluvreme.

Kraj prvog poluvremena. Nezanimljiva utakmica na stadionu kraj Mlave. Sloga je imala inicijativu i to je krunisala golom Milančeta Stojanovića, gosti su imali dobru priliku ali je sjajno intervenisao Milinović. Sloga - Sinđelić 1:0.

38. minut posle gužve u šesnajstercu Sloge, lopta je stiga do Mihajlovića koji je bio oči u oči sa Milinovićem, a golman Sloge sjajno intervenisao i odbranio svoj gol.

29. minut prinudna izmena kod Sloge, umesto povređenog Planića u igri je Radovanović.

21. minut prvi šut ka golu izveli su gosti, šutirao je Popadić ali neprecizno pored gola.

13. minut GGGGGGOOOOOOLLLLLL dobra akcija Sloge, lopta stiže do Stojanovića koji po ko zna koji put sa 20 metar postiže efektan pogodak. Sloga vodi 1:0.

10. minut prva poluprilika na meču, korner za Slogu izveo je Stojanović, a kapiten Stević glavom šutirao malo preko gola.