05/09/2013
Metalac - Sloga 3:1
Sloga ponovo promašivala

Kraj utakmice

Zaslužena pobeda Metalca a moramo da napomenemo uprkos porazu, Sloga se dobro pokazala Gornjomilanovačkoj publici.

90+2 žuti karton za igrača Sloge Marka Popovića.

90. minut igraće se 3 minuta zaustavnog vremena.

89. minut šutirao je Apija ali Đokatović još jednoom izbacuje loptu u korner, posle kojeg šutira i Stanisavljević preko gola.

85. minut treća izmena kod Metalca umesto Lukića u igri je Liščević.

83. minut dobar napad Sloge, dva puta je šutirao Antanasijević ali oba puta je izbolkiran.

82. minut utakmica je usla u mirniju fazu, Sloga više drži loptu u posedu ali nema konkretnih akcija.

75. minut druga izmena kod Metalca umesto Mladenovića u igru ulazi Živković.

70. minut sjajno šutira Ćitković iz Metalca ali Milinović paradom sašava svoj gol.

63. minut utakmice prinudna izmena kod Sloge, umesto povređenog Tufegdžića u igri je Rakićević.

62. minut prva izmena kod Metalca umesto Stanića u igri je Antelj.

58. minut druga izmena kod Sloge umesto Čukića u igri je Stanisavljević.

57. minut dva odlična šuta igrača Sloge ali Đogatović oba puta brani i lopta odlazi u Korner. Šutirali su prvo Čukić a potom Stojanović.

56. minut GGGGGGGGOOOOOLLLLL 3:1 strelac Nikola Lukić posle školske akcije koju su izveli igrači Metalca.

53. minut žuti karton za igrača Metalca Radoslava Vlašića.

47minut utakmice igrači Sloge su izgubili loptu na sredini terena iznenada se u prilici za šut našao Luković, šutirao sa 20 metara ali preko gola.

Izmena u ekipi Sloge umesto Stojakovića u igri je Mišić.

Počelo je drugo poluvreme.

Kraj prvog poluvremena vodi Metalac sa 2:1.

45.minut utakmice dobro je šutirao igrač Metalca Lukić ali je lopta na putu ka golu nekoga zakacila i završila u korneru.

43. minut utakmice Apija ide sam na Đogatovića i on šutira pored gola, sjajna utakmica u Gornjem Milanovcu.

42. minut utakmice sjajna šansa za Metala, sa nekih 15 metara šutirao je Mladenović Nemanja ali slabo i pored gola.

40. minut ponovo šansa za Slogu i ponovo Tufegdžić iskosa šutira preko gola.

38. minut žuti karton za igrača Metalca Gorana Lukovića.

36. minuta  GGGGGGGOOOOOLLLLL vodi ponovo Metalac strelac Miroslav Stanić koji je ušao iza leđa Valentinu Stojakoviću i neometano postigao gol.

34. minut GGGGGGGOOOOOOLLLLLL 1:1 Sloga je izjednačila strelac gola posle gužve u šesnajstercu je Petar Planić.

31. minut GGGGGGOOOOOLLLLLL vodi Metalac 1:0 sjajan centaršut Ćirkovića za Panića koji je sa pet metara u šesnajstercu neometan postigao gol.

27. minut još jedan obećavajući napad Sloge, ponovo je lopta došla do Tufegdžića koji se u šesnajstercu spetljao i izgubio loptu.

25. minut sjajna prilika za Slogu, Tufegdžić je sam izašao ispred Đogatovića, doduše iskosa i šutirao pored gola.

15. minut prvi žuti karton na utakmici dobija igrač Sloge Bojan Čukić.

14. minut još jedna dobra akcija domaćih ali Milinović ponovo obazriv i prvi stiže do lopte.

12. minut dobra akcije Metalca, ubačena lopta kroz sredinu prema Staniću ali je Milinović bio brži.

4. minut dobar napad Sloge ali je Lepojevićev šut izblokiran, posle kornera Đogatović je bio siguran.