29/09/2013
Sloga - Jedinstvo Putevi 1:1 KRAJ
Overa bodova iz Novog Sada

Kraj utakmice.

90. minut utakmice GGGGGOOOOOLLLLL Stanisavljević iz penala. U kaznenom prostoru je oboren Apija i Piper potpiuno opravdano pokazao na belu tačku.

79. minut sada Lepojević šutira a Mišić  opet  fenomenalan.

76. minut sjajan šut  Tufegdžića ali ponovo danas nesavladivi Mišić spašava čist gol.

72. minut ponovo sjajma šansa ovoga puta Lepojević koji je samo nekoliko trenutaka pre zamenio Stojanovića vratio povratnu a bolje je bilo da je on šutirao ka golu, na povratnu niko nije natrčao i još jedna šansa odlazi u nepovrat.

65. minut ponovo šut Stanisavljevića i ponovo tik pored stative.

52. minut ponovo dobar šut Stanisavljevića ali Mišić na mestu, a potom Apija izlazi sam na Mišića i ne uspeva da postigne pogodak.

48. minut GGGGGOOOOOLLLLLL 0:1 sjajan prodor igrača Jedinstva po levoj strani, oštar centaršut oo zemlji i Arsiću nije bilo teško da postigne gole iz neposredne blizine. Gosti vode 1:0.

Počelo je drugo poluvreme.

Kraj prvog poluvremena.

43. minut Stojanović je u trku nanizao nekolio igrača Jedinstva šutirao sa 20. metara pored gola.

37. minut sjajan pas Stanisavljevića prema Tufegdžiću koji glavom šalje loptu pored gola.

35. minut Stanisavljević ja sa 25. metara šutirao kao iz topa ali je golman Jedinstva Mišić spasao čist gol.

33. minut utakmice posle kornera za Slogu sa dvadesetak metara je šutirao Stanisavljević ali pored gola.

30.minut Sloga ima blagu inicijativu ali još nema golova.

24. minut stopostootna šansa za Slogu, od centra je sam išao Tufegdžić ali je sloabo šutirao i lopta je otišla preko gola.

20. minut utakmice dobar napad Sloge, Stanisavljević je bio u prodoru, uklizao je jedan igrač Jedinstva a sudija Piper je dosudio indirektan udarac zbog simuliranja i Stanisavljeviću pokazao žuti karton.

9. minut slobodan udarac za Slogu, dobro je šutirao Stojanović a lopta je zamali prošla pored desne stative.

7. minut uglavnom se igra na sredini terena, i iz jedna takve igre šutirao je igrač Jedinstva Jeremić ali je to bilo slabo i Milinović je sigurno uhvatio loptu.