Strelci: Balabanović, Vukajlija i Tanušev za Proleter, a Stanisavljević, Tufegdžić, Lepojević i Stojanović.

"PROLETER": Drinić 7, Tanasin 7, Dragojević 7.5, Stanojev 6.5, Žigić 7, Balabanović 7.5, Nedeljković 7 (od 66. Babić 7), Ivanić 6.5, Vujaklija 7.5, Bošković 6.5, Tanušev 7 (od 72. Rašiovan).

"SLOGA": Milinović 7, Popović 7.5, Stević 7.5, Stojaković 6.5 (od 70. Lepojević 7.5), Stanisavljević 7 (od. 47. Spremo 7), Stojanović 8, Apija 8, Planić 7.5, Antanasijević 6.5, (od 57. Mišić 7), Bosman 8, Tufegdžič 8.5.

Igrač utakmice: Vladimir Tufegdžić (Sloga).

Sjajna utakmica, uostalom sedam golova to i potvrđuje. Kockao se trener gostiju Nenad Vanić i njegovi potezi bili su plodonosni, a s druge strane, igrači Proletera milslima su više bili pred kup sa Crvenom Zvezdom u Kupu Srbije.

Domaćin je poveo u16. minutu, kada je Balabanović uputio udarac sa 18 metara lopta se odbila od leđa jenog igrača gostiju, promenila prava i prevarila Milinovića. Sedam minuta kasnije golma Proletera Drinić je oborio Tufegdžića u svom šesnaestercu, a sudija Trifunović je bez dvoumljena pokazao na belu tačku a sa koje je precizan bio Stanisavljević. U 42. minut utakmice jedan napadač Proletera je pao pored Stojakovića koji ga nije dirao ali je Trifunović na asistenciju pomoćnika pokazao na penal. Siguran sa bele tačke je bio Vujaklija.

Kada su Novosađani u 53. minutu evro golom Tanuševa sa skoro 25. metara poveli sa 3:1, činilo se da će bodovi ostati u Novom Sadu. Međutim, gosti se nisu predavali, usledila je serija njihovih golova, najpre Tufegdžič, a potom Lepojević i Stojanović za više nego zasluženu pobedu i nova tri boda.