Vesti
21/09/2013
Sloga odnela bodove sa Slane bare
FK Proleter - FK Sloga 3:4 85

Kraj utakmice Sloga iz Petrovca nosi kući tri boda posle sjajne igre i preokreta u drugom poluvremenu.

85. minut GGGGGGGOOOOOLLLLLL Milan Stojanović dovodi Slogu u vođstvo 3:4.

78. minut GGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOLLLLLL dobar udarac Lepojevića i Sloga stiže do izjednačenja 3:3 na Slanoj bari.

75. minut Spremo pravi prekršaj na 20 metara od gola Sloge, dobija žuti karton zbog toga. Igrači Proletera loše izvode prekršaj i nema opasnosti po gol Sloge.

69. minut izmena kod Sloge umesto Stojakovića u igri je Lepojević.

60. minut GGGGGGGGGOOOOOOOOOOLLLLLLL korner za Slogu je odlično izveo Spremo sjajno skočio Tufegdžić i ponovo vratio Slogu u igru 3:2 za Proleter.

53. minut GGGGGGGOOOOOOOLLLLLLLL  dobra akcija igrača Proletera i Tanušev povećava vođstvo na 3:1 za Proleter.

Izmena kod Sloge, umesto Stanisavljevića u igri je Spremo.

Počelo je drugo poluvreme.

Kraj prvog poluvremena Proleter na Slanoj Bari vodi 2:1 protiv Sloge iz Petrovca na Mlavi.

43. minut GGGGGGOOOOOOOLLLLL  posle prekšaja Stojakovića sudija Trifunović je dosudio penal za Proleter. Siguran izvođač je bio Vujaklica 2:1 Proleter.

36. minut žuti karton za Antanasijevića iz ekipe Sloge

34. minut igra se rasplamsala, varnice sevaju na sve stran ali bez idealnih prilka za gol.

25. minut Sloga polako preuzima inicijativu ali nema pravih prilka.

1:1 strelac Stanisavljević iz penala

15. minut 1:0 za domaćina posle duge akcije u šesnaestercu se najbolje snašao Balabanović i postigao gol za vođstvo Proletera.