Raspored 2013/2014 Omladinci

 Raspored sa rezultatima Omladinske lige grupa "DUNAV" za takmičarsku 2013/2014

 

Rezultati 1. kola, odigranog 24/25.08.2013. u 17,30h

Smederevo  -  Mladi radnik (R)   3:1

Jasenica 1911 - Mladi radnik (P)  0:3

Rudar - AF Duljaj  5:0

Napredak - Šumadija  1:4

Stig - Seljak  0:5

Morava - Sloga (P)  1:0

Sloga (B) - Železnicar  2:2

 

Rezultati 2. kola, odigranog 31.08/07.09.2013. u 16 30h

Mladi radnik(R) -  Železnicar  1:1

Sloga (P) - Sloga (B)  4:2

Seljak – Morava  3:1

Šumadija – Stig  3:0

AF Dulja -  Napredak  3:1

Mladi radnik (P) – Rudar  4:0

Smederevo  - Jasenica 1911  4:1

 

Rezultati 3. kola, odigranog 07/08.09.2013. u 16 30h  

Jasenica 1911 - Mladi radnik (R)  2:0

Rudar – Smederevo  3:1

Napredak -  Mladi radnik (P)  0:10

Stig - AF Dulja  1:13

Morava  - Šumadija  0:1

Sloga (B) -  Seljak  1:0

Železničar -  Sloga (P)  4:1

 

Rezultati 4. kola, odigranog 14/15.09.2013. u 16,00h

Mladi radnik (R) - Sloga (P)  1:2

Seljak – Železničar  4:3

Šumadija - Sloga (B)  5:0

AF Duljaj – Morava  4:1

Mladi radnik (P) – Stig  13:0

Smederevo – Napredak  6:0

Jasenica 1911 – Rudar  4:1

 

Rezultati 5. kola, odigranog 21/22.09.2013. u 16,00h

Rudar - Mladi radnik (R)  4:1

Napredak  -  Jasenica 1911  2:3

Stig – Smederevo  0:5

Morava -  Mladi radnik (P)  0:0

Sloga (B) -  AF Duljaj  1:3

Železničar – Šumadija  2:1

Sloga (P) – Seljak  2:1

,

Rezultati 6. kola, odigranog 28/29.09.2013. u 15,30h

Mladi radnik (R) – Seljak  1:0

Šumadija  - Sloga (P)  2:0

AF Duljaj -  Zeleznicar  0:1

Mladi radnik (P) - Sloga (B)  7:0

Smederevo -  Morava  2:0

Jasenica 1911 – Stig  7:0

Rudar – Napredak  5:0

 

Rezultati 7. kola, odigranog 05/06.10.2013. u 15,30h

Napredak - Mladi radnik (R)  1:1

Stig – Rudar  0:6

Morava - Jasenica 1911  2:0

Sloga (B) – Smederevo  2:1

Železničar - Mladi radnik (P)  1:2

Sloga (P) - AF Duljaj  1:4

Seljak – Šumadija  2:2

 

Rezultati 8. kola, odigranog 12/13.10.2013. u 14 30h

Mladi radnik (R) – Šumadija  2:0

AF Duljaj – Seljak  3:0

Mladi radnik (P) - Sloga (P)  4:1

Smederevo – Železničar  3:1

Jasenica 1911 - Sloga (B)  1:3

Rudar – Morava  1:3

Napredak – Stig  7:0

 

Rezultati 9. kola, odigranog 19/20.10.2013. u 14,30h

Stig - Mladi radnik (R)  1:1

Morava – Napredak  4:1

Sloga (B) – Rudar  2:2

Železničar - Jasenica 1911  1:0

Sloga (P) – Smederevo  0:3

Seljak - Mladi radnik (P)  0:2

Sumadija - AF Dulja  1:0

 

Rezultati 10. kola, odigranog 26/27.10.2013. u 13,30h

Mladi radnik (R) - AF Duljaj  0:1

Mladi radnik (P) – Šumadija  1:1

Smederevo – Seljak  5:0

Jasenica 1911 - Sloga (P)  0:0

Rudar – Železničar  3:0

Napredak - Sloga (B)  1:4

Stig – Morava  1:1

 

Rezultati 11. kola, odigranog 02/03.11.2013. u 13,30h

Morava - Mladi radnik (R)  3:1

Sloga (B) – Stig  4:0

Železničar – Napredak  1:0

Sloga (P) – Rudar  1:2

Seljak - Jasenica 1911  3:3

Šumadija – Smederevo 1:3

AF Duljaj - Mladi radnik (P)  3:3

 

Rezultati 12. kola, odigranog 09/10.11.2013. u 13,30h

Mladi radnik (R) - Mladi radnik (P)  0:1

Smederevo - AF Duljaj  1:1

Jasenica 1911 – Šumadija  1:4

Rudar – Seljak  4:1

Napredak - Sloga (P)  1:4

Stig – Železničar  1:5

Morava - Sloga (B)  1:0

 

Rezultati 13. kola, odigranog 16/17.11.2013. u 13,00h

Sloga (B) - Mladi radnik (R)  4:2

Železničar – Morava  1:2

Sloga (P) – Stig  4:1

Seljak – Napredak  5:0

Sumadija – Rudar  4:1

AF Duljaj - Jasenica 1911  6:o

Mladi radnik (P) – Smederevo  3:2

Naredna utakmica
19/03/2016, 14:00, Petrovac na Mlavi
FK Sloga Petrovac
Prva liga Srbije
FK Bačka
PRVA LIGA SRBIJE
TABELA
1. Napredak
17
41
2. Bačka
17
37
3. Bežanija
17
28
4. Sinđelić
16
26
5. ČSK Pivara
16
24
6. Proleter
17
23
7. Zemun
17
22
8. Sloga (PM)
17
21
9. Donji Srem
16
21
10. Inđija
16
19
11. Loznica
17
19
12. BSK
16
18
13. Dinamo
16
18
14. Sloboda
16
18
15. Kolubara
16
17
16. Radnički (K)
17
7
Partner
fk smederevo - grb grada
Opština
Petrovac na Mlavi
Sponzori
fk smederevo - reiffeisen logo fk smederevo - dhl logo fk smederevo - messer logo fk smederevo - eurobravo logo
FK Sloga 2012 - Sva prava zadrĹľana ©designed by